متن کامل خبر


 
مدیر جدید پژوهشی و امور آزمایشگاه ها منصوب شد

خلاصه خبر: طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه و به پیشنهاد معاون پژوهشی و فناوری، دکتر علی جعفریان دهکردی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی مکانیک به سمت مدیر پژوهشی و امور آزمایشگاه ها منصوب شد.

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه و به پیشنهاد معاون پژوهشی و فناوری، دکتر علی جعفریان دهکردی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی مکانیک به سمت مدیر پژوهشی و امور آزمایشگاه ها منصوب شد.
در این حکم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده، آمده است: "نظر به تعهد و شايستگي جنابعالي، به سمت مدیر پژوهشی و امور آزمایشگاه ها منصوب مي شويد. اميد است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس برنامه های راهبردي دانشگاه، با تدبیر و عزم قوی نسبت به تدوین مقررات، تهیه برنامه ها و تدابیر اجرای مناسب، جامع و مؤثر در ایجاد محیط و فضای تحقیقاتی پویا، جذاب و امید آفرین برای خبرگان و نخبگان علمی و ترویج و گسترش روابط تحقیقاتی- علمی با مؤسسات علمی پیشرفته داخلی و خارجی، هدایت موضوعات پژوهشی به حوزه های علمی پیشتاز همت گمارید، تا شاهد ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت علمی دانشگاه در سطح ملی و جهانی باشیم."
همچنين رئیس دانشگاه، در نامه اي جداگانه از تلاش و خدمات صادقانه دکتر مصطفی محمدیان در زمان تصدي مدیریت پژوهشی و امور آزمایشگاهها تقدیر و تشكر كرد.

23 خرداد 1395 / تعداد نمایش : 3491