معرفی


 

دانش‌آموختگان هر دانشگاه آن دانشگاه را می‌سازند. دانش‌آموختگان هویت حرفه‌ای وتخصصی خود را از دانشگاه می‌گیرند و علاقه‌مند هستند بدانند سایر هم قطاران آنها در چه موقیعتی از علم و دانش قرار دارند و یا در چه موقعیتی درحال خدمت به جامعه هستند.
خاطرات دوره تحصیل و رابطه استاد شاگردی از شیرین ترین لحظات زندگی است به همین دلیل همه دانش‌آموختگان منتظر فرصتی هستند تا با دانشگاه در تعامل و ارتباط باشند.
هزاران دانش‌آموخته دانشگاه در مناطق مختلف داخل و خارج كشور به فعاليت اشتغال دارند و با تقويت شبكه ارتباطي ميان آنان زمينه مناسبي براي تبادل اطلاعات و تجربيات و همكاري‌هاي مشترك فراهم مي‌شود.

دانش آموختگان دانشگاه تربیت مدرس

دانش‌آموختگان دانشگاه مي‌توانند با حمايت مالي و معنوي از دانشگاه موجب رشد و توسعه‌ روز افزون دانشگاه شوند و آن را به دانشگاهي ايده‌آل براي تحصيل فرزندان خود و جامعه تبديل كنند.
در این رابطه انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه با حمایت مسئولان دانشگاه می تواند به عنوان بازوی اصلی ارتباطی نقش بسزایی در رشد و تعالی دانشگاه ایفا کنند و با انجام فعاليت‌هاي اجتماعي به ويژه برنامه‌هاي خانوادگي به رشد فرهنگ اجتماعي دانش‌آموختگان و جامعه كمك ‌كنند.
ادامه حیات وپیشرفت دانشگاه نیاز به آگاهی از وضعیت و نحوه توزیع اشتغال آنان درسطح مراکز علمی تخصصی کشور است موفقیت دانشگاه‌ها در خروجی خوب آنهاست بحمداله خروجی‌های دانشگاه تربیت مدرس درحوزه‌های علمی تحقیقاتی، دانشگاه‌ها و مسولیت‌های سیاسی اجتماعی کشور نقش موثری داشتند.