متن کامل خبر


 
دوره جدید سلسله کارگاه‌های کار با حیوانات آزمایشگاهی

خلاصه خبر: دانشکده علوم پزشکی دوره جدید سلسله کارگاه‌های کار با حیوانات آزمایشگاهی را در سال 1396 برگزار می‌کند.

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند بخش تئوری دوره جدید سلسله کارگاه‌های کار با حیوانات آزمایشگاهی در روز پنجشنبه 9 آذرماه سال جاری در محل سالن جابربن حیان دانشکده علوم پایه برگزار خواهد گردید.

 1. برای استفاده از امکانات آزمایشگاه حیوانات دانشگاه گذراندن واحد درسی کار با حیوانات آزمایشگاهی یا کارگاه کار با حیوانات آزمایشگاهی (هر دو بخش تئوری و عملی) الزامی می‌باشد.
 2. بخش تئوری سلسله کارگاههای کار با حیوانات آزمایشگاهی بطور یکجا با حضور تعدادی از اساتید مجرب انستیتو پاستور ایران برگزار خواهد شد.
 3. تنها دانشجویانی برای بخش عملی کارگاه دعوت خواهند شد که بخش تئوری کارگاه را گذرانده باشند.
 4. دعوت از دانشجویان برای بخش عملی کارگاه به صورت گروههای ۲۰مطالعه خواهد بود.
 5. دعوت از دانشجویان برای بخش عملی کارگاه بر اساس اطلاعات مندرج در هنگام ثبت نام (نام و نام خانوادگی، گروه ، دانشکده، نام استاد راهنما، حیوان مورد استفاده در پایان نامه) خواهد بود. لذا خواهشمنداست دانشجویان نسبت به درج دقیق و صحیح اطلاعات در هنگام ثبت نام اهتمام لازم را مبذول فرمایند.
 6. دوره بعدی کارگاهها در اواسط نیمسال دوم سال تحصیلی جاری خواهد بود. لذا خواهشمند است دانشجویان به گونه ای برنامه ریزی فرمایند که در صورت نیاز به استفاده از امکانات آزمایشگاه حیوانات حتما" کارگاه مربوطه را گذرانده باشند. در غیر این صورت برای استفاده از امکانات آزمایشگاه حیوانات می بایست تا برگزاری دوره بعدی کارگاه منتظر بمانند.
 7. کارگاه صرفا" برای دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس و کاملا" رایگان می باشد.
 8. برنامه تفصیلی کارگاه ضمیمه می باشد و حضور تمام وقت دانشجویان در طول کارگاه الزامیست.
 9. دانشجویان می بایست برای ثبت نام فقط از طریق لینک زیر اقدام نمایند.
   

 

29 آبان 1396 / تعداد نمایش : 1485